Vedení účetnictví Praha, Brno, Bratislava, Wien, Warszawa
Kompletní účetní servis a služby daňového poradce.
Vedení účetnictví, daňové poradenství ,zpracování mezd, roční uzávěrky a další účetní služby.

Individuální studium angličtiny prezenčně versus online

Umět cizí jazyk se v této době opravdu hodí, zejména pokud se jedná o angličtinu. Ta je totiž velmi rozšířená a může nám tak usnadnit komunikaci a hledání kontaktů. Ať už se chcete rozvíjet pro možnost cestování po světe, lepší možnosti práce, či vás jen láká naučit se něco nového.

01_shutterstock_1886963365.jpg
Datum článku: 22. 09. 2021

Individuální kurzy

Nejlepším způsobem, jak se naučit anglicky, jsou rozhodně individuální kurzy. Ty jsou totiž přizpůsobeny přesně podle vašich potřeb. Určíte si tak své cíle a lektor se přizpůsobí vaší úrovni. Díky tomu se nemusíte stresovat, lépe zvládnete pokroky a budete se učit vlastním tempem. Jestliže se neradi učíte samotní, můžete se do toho dát s jedním či dvěma kamarády. Výuka tak zůstane přizpůsobena vašim potřebám, ovšem získáte motivaci díky společnosti.

Prezenční výuka

Jestliže vás láká individuální výuka, vyzkoušejte kurzy angličtiny v Praze. Získáte soukromé lekce angličtiny s intenzivní výukou. Stačí si pouze najít čas, určit frekvenci výuky a další požadavky. S určením vaší jazykové úrovně vám pomůže rozřazovací test, díky kterému s učením začnete přesně od toho bodu, kde se potřebujete zlepšit.

Online lekce

Druhou možností jsou online lekce odkudkoliv. Výuka v podstatě probíhá stejným způsobem, přizpůsobena vašim potřebám a možnostem. Velkou výhodou však je, že kurzy angličtiny online můžete absolvovat odkudkoliv. Odpadá vám tak starost s dojížděním, učit se můžete z domova, práce či třeba na cestách. Využijete tak každou minutu volného času. Výuka probíhá přes různé aplikace, můžete si tak zvolit online prostředí, které vám bude vyhovovat. Zdokonalit se můžete v obecné, obchodní angličtině či se připravit na zkoušku z angličtiny. Ať už chcete s angličtinou teprve začít, anebo zlepšit svou jazykovou úroveň, přihlaste se na jazykový kurz. Dosáhnete tak svých cílů a zlepšíte své komunikační schopnosti.

Zdroj obrázku: Prostock-studio / Shutterstock.com

Sdílet článek:
Facebook >Google+ >Twitter