Portál MOJE daně bude od desátého do čtrnáctého června mimo provoz
Portál MOJE daně čili online finanční úřad, na němž se dá vyřídit nejen daňové přiznání, bude v příštích dnech konkrétně od 10. června odpoledne do 14. června ráno z technických důvodů mimo provoz.

Portál MOJE daně a s ním i téměř celý Daňový portál Finanční správy bude od 10 do 14. 6. nedostupný
Servisní údržbu a opravy si nejednou vyžadují nejen věci starší, ale někdy i věci novější. Finanční správa upozorňuje poplatníky, že právě z důvodů servisní údržby bude v příštích několika dnech nedostupný portál MOJE daně a s ním i celá starší verze Daňového portálu Finanční správy.
Uvedený portál bude nefunkční od čtvrtka 10. 6. 2021 od 16.00 až do pondělního rána 14. 6. 2021 do 6.00 hodin. Znamená to, že daňové záležitosti, které by chtěl poplatník v danou dobu vyřídit online, bude nutné vyřídit později.
Odstávka se nebude týkat jedině příjmové části systému evidence tržeb.
Finanční správa se velmi omlouvá klientům za případné komplikace, které tento výpadek způsobí a děkuje za pochopení, viz zde.
Podobné články
Dluhy na daních je možné už zjistit i pomocí portálu Moje daně na webu Finanční správy ČR
Zjistit si případné dluhy na daních je už možné nejen s pomocí ePortálu ČSSZ, ale obdobnou službu nově spustil…
Více informacíVelikost zpráv zasílaných do datových schránek od roku 2024 vzroste opět jen v MB
Objem datové zprávy, odesílané datovou schránkou se měl již v letošním roce přesunout z megabajtů na 1 GB. Jenže…
Více informacíChod firmy je třeba před dovolenou nastavit tak, aby vše důležité probíhalo
V povědomí široké veřejnosti je často slyšet, že prosperující podnikání a dovolená nejdou dohromady, a že…
Více informací77 územních pracovišť finančních úřadů od 1. července 2023 zaniklo
Finanční správa ČR připomíná poplatníkům, že od 1. 7. 2023 bylo zrušeno 77 územních pracovišť finančních…
Více informací