Vedení účetnictví Praha, Brno, Bratislava, Wien, Warszawa
Kompletní účetní servis a služby daňového poradce.
Vedení účetnictví, daňové poradenství ,zpracování mezd, roční uzávěrky a další účetní služby.

Programy pro startupy CzechStarter a CzechMatch a další pomáhají velké podnikání nejen rozjet, ale i ověřovat zda zvolená strategie funguje

To že úspěšné podnikání si žádá dobrou finanční podporu i radu zkušených odborníků, jak na samotném začátku tak v i v době pozdější, ví každý, kdo někdy podnikat začínal. A právě k tomu, aby bylo možné podnikatelskou myšlenku ve startupu rozjet plynule s podporou a ještě si průběžně ověřovat, že se podnikatelská cesta vine správným směrem, pomáhají podpůrné programy Czechinvestu právě pro startupy.

Programy pro startupy CzechStarter a CzechMatch a další pomáhají velké podnikání nejen rozjet, ale i ověřovat zda zvolená  2.jpg
Datum článku: 17. 08. 2021

Programy pro startupy pomáhají nejen podnikání na svět, ale pomohou také s prosazením ve světě a přihlásit se do nich je možné třeba právě nyní

Startupy jsou většinou nově založené rychle rostoucí firmy s technologickým zaměřením, které se snaží vytvořit a uvádět do života právě nejrůznější technologické novinky. Jde o firmy s rozsáhlými odvážnými plány, které jsou realizovatelné a jejichž realizace přinese prospěch společnosti i prestiž a posílení ekonomiky státu. Odvážné a rychlé podnikání však bývá vždy na druhé straně ohroženo větší mírou rizika a zaslouží si a potřebuje zejména v začátcích podporu. A právě podporu a pomoc zkušených mentorů poskytuje prostřednictvím svých programů agentura Czechinvest.

Czechinvest pomohl do života i do světa již několika stovkám úspěšných tuzemských startupů. Uvedená agentura pomáhá svými službami startupu rozvinout podnikatelskou strategii, oslovit tuzemské i zahraniční obchodní partnery i zákazníky, uvést na trh první prototypy, ale třeba také založit pobočku v zahraničí.

Uvedenou pomoc poskytují cíleně a na míru potřebám konkrétní společnosti zkušení mentoři a matadoři v podnikání. Mentor může pomáhat také zvládnout složité podnikatelské zákruty oblasti daní, práva marketingu i další, které jsou s podnikáním spojeny.

S odrazem do velkého podnikání pomáhá program CzechStarter s prosazením ve světě pomůže program CzechMatch

Jak je řečeno výše, programy Czechinvestu jsou cíleně a současně zaměřeny tak, aby každý startup dostal uvedenými službami přesně takovou péči, jakou v dané chvíli potřebuje. S nastartováním podnikání jako takového pomůže, jak už název napovídá program CzechStarter. Těm, kteří už jsou o kousek dál a chtějí dvé podnikání dostat do světa může pomoci program CzechMatch.

Více informací o uvedených programech i online přihlášky do nich je možné získat přímo na webu Czechinvestu v sekci služby pro startupy zde.

Sdílet článek:
Facebook >Google+ >Twitter

Podobné články

Podpůrné programy Covid 2021 a Covid Nepokryté náklady už pomáhat nebudou

Podpůrné programy Covid 2021 a Covid Nepokryté náklady už pomáhat nebudou

Datum článku: 18. 01. 2022

Podpůrné programy Covid 2021 a Covid Nepokryté náklady už podnikatelům s covidovými těžkostmi v roce 2022 pomáhat…

Více informací
Zákazníci mohou bezinfekčnost dále prokazovat i papírově, mít Čtečku pro ně povinné není

Zákazníci mohou bezinfekčnost dále prokazovat i papírově, mít Čtečku pro ně povinné není

Datum článku: 05. 01. 2022

Všichni provozovatelé služeb i pořadatelé hromadných akcí musí od pondělí 3. ledna 2022 kontrolovat bezinfekčnost…

Více informací
Pomoc pro podnikatele zasažené krachem dodavatelů energií

Pomoc pro podnikatele zasažené krachem dodavatelů energií

Datum článku: 05. 01. 2022

Tíživé problémy s obrovským skokovým nárůstem cen energií kvůli krachu dodavatelů stále trvají nejen…

Více informací
Kompenzační bonus pro podnikatele je zpět s 1000 Kč denně

Kompenzační bonus pro podnikatele je zpět s 1000 Kč denně

Datum článku: 23. 11. 2021

Vláda včera kvůli opětovně nepříznivé epidemické situaci schválila návrat kompenzačního bonusu, tedy podpory…

Více informací