Vedení účetnictví Praha, Brno, Bratislava, Wien, Warszawa
Kompletní účetní servis a služby daňového poradce.
Vedení účetnictví, daňové poradenství ,zpracování mezd, roční uzávěrky a další účetní služby.

Programy pro startupy CzechStarter a CzechMatch a další pomáhají velké podnikání nejen rozjet, ale i ověřovat zda zvolená strategie funguje

To že úspěšné podnikání si žádá dobrou finanční podporu i radu zkušených odborníků, jak na samotném začátku tak v i v době pozdější, ví každý, kdo někdy podnikat začínal. A právě k tomu, aby bylo možné podnikatelskou myšlenku ve startupu rozjet plynule s podporou a ještě si průběžně ověřovat, že se podnikatelská cesta vine správným směrem, pomáhají podpůrné programy Czechinvestu právě pro startupy.

Programy pro startupy CzechStarter a CzechMatch a další pomáhají velké podnikání nejen rozjet, ale i ověřovat zda zvolená  2.jpg
Datum článku: 17. 08. 2021

Programy pro startupy pomáhají nejen podnikání na svět, ale pomohou také s prosazením ve světě a přihlásit se do nich je možné třeba právě nyní

Startupy jsou většinou nově založené rychle rostoucí firmy s technologickým zaměřením, které se snaží vytvořit a uvádět do života právě nejrůznější technologické novinky. Jde o firmy s rozsáhlými odvážnými plány, které jsou realizovatelné a jejichž realizace přinese prospěch společnosti i prestiž a posílení ekonomiky státu. Odvážné a rychlé podnikání však bývá vždy na druhé straně ohroženo větší mírou rizika a zaslouží si a potřebuje zejména v začátcích podporu. A právě podporu a pomoc zkušených mentorů poskytuje prostřednictvím svých programů agentura Czechinvest.

Czechinvest pomohl do života i do světa již několika stovkám úspěšných tuzemských startupů. Uvedená agentura pomáhá svými službami startupu rozvinout podnikatelskou strategii, oslovit tuzemské i zahraniční obchodní partnery i zákazníky, uvést na trh první prototypy, ale třeba také založit pobočku v zahraničí.

Uvedenou pomoc poskytují cíleně a na míru potřebám konkrétní společnosti zkušení mentoři a matadoři v podnikání. Mentor může pomáhat také zvládnout složité podnikatelské zákruty oblasti daní, práva marketingu i další, které jsou s podnikáním spojeny.

S odrazem do velkého podnikání pomáhá program CzechStarter s prosazením ve světě pomůže program CzechMatch

Jak je řečeno výše, programy Czechinvestu jsou cíleně a současně zaměřeny tak, aby každý startup dostal uvedenými službami přesně takovou péči, jakou v dané chvíli potřebuje. S nastartováním podnikání jako takového pomůže, jak už název napovídá program CzechStarter. Těm, kteří už jsou o kousek dál a chtějí dvé podnikání dostat do světa může pomoci program CzechMatch.

Více informací o uvedených programech i online přihlášky do nich je možné získat přímo na webu Czechinvestu v sekci služby pro startupy zde.

Sdílet článek:
Facebook >Google+ >Twitter

Podobné články

Největší pomoc od státu s energiemi získá domácnost, pokud kombinuje elektřinu a plyn

Největší pomoc od státu s energiemi získá domácnost, pokud kombinuje elektřinu a plyn

Datum článku: 18. 07. 2022

Poslanci minulý čtvrtek schválili podobu úsporného tarifu, který má pomoci domácnostem zvládnout náklady za energie…

Více informací
Úsporný tarif a co chaty, domácnosti napojené na teplárny či firmy?

Úsporný tarif a co chaty, domácnosti napojené na teplárny či firmy?

Datum článku: 28. 06. 2022

Energetický úsporný tarif je vládní opatření v oblasti energií, které má občanům dotačně pomáhat zvládnout…

Více informací
Pomoc s cenami energií má přinést nový úsporný tarif, který však má vady

Pomoc s cenami energií má přinést nový úsporný tarif, který však má vady

Datum článku: 17. 06. 2022

Vysoké ceny energií zatěžují v současnosti všechny rozpočty mnohde až nezvládnutelnou silou a stát v dané…

Více informací
Úřady práce mohou klientům pomoci s elektronickou identitou

Úřady práce mohou klientům pomoci s elektronickou identitou

Datum článku: 14. 06. 2022

S elektronickou identitou může být cesta k dávkám, podporám nebo třeba k získání nového zaměstnání snazší.…

Více informací